Pasūtījuma apmaksas informācija

Veicot pasūtījumu interneta veikalā E-instrumenti.lv piedāvājam izvēlēties starp šādām pirkuma apmaksas metodēm.

Pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums būs iespēja izvēlēties kādu no šiem maksājuma veidiem:
– Ar bankas pārskaitījumu,
– Līzings

Maksājums ar bankas karti piegādes brīdī

Lai veiktu pasūtījuma apmaksu ar bankas karti piegādes brīdī, veicot pasūtījumu Jums, kā piegādes metodi jāizvēlas Omniva pakomāts.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu

Pēc Jūsu pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins (priekšapmaksas rēķins), kuru nepieciešams apmaksāt līdz Jūsu pasūtījuma piegādei. Savukārt, piegādes brīdī kopā ar Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet pavadzīmi. Maksājuma noformēšanas brīdī, ”maksājuma mērķis” ailē, lūdzu, norādiet Jūsu pasūtījuma numuru (piem.: #123456).

UZMANĪBU: Veicot pasūtījuma apmaksu, lūdzam maksājuma mērķī norādīt pasūtījuma numuru un priekšapmaksas rēķina numuru! Nenorādot rēķina numuru maksājuma apstrāde var aizkavēties.

Apmaksas veikšana ar līzinga kompānijas starpniecību

Aizdevumu no 50 € līdz 3000 €;
Atmaksas laiku līdz pat 36 mēnešiem;
Pirkumiem līdz 1400 € pirmā iemaksa ir sākot no 0%, pārējiem avansa maksājums ir 10% apmērā atbilstoši LR normatīvajiem aktiem;
Līzinga pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju LR;
Līzinga pakalpojumus var saņemt vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi.
Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Nepieciešamības gadījumā iespējams atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

Līzingu var atmaksāt, nemaksājot procentus par neizmantoto aizdevuma periodu.

Līzinga aprēķins, kas ir norādīts pie katras preces, ir aptuvens un var atšķirties no precīziem aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu